Одесские штучки

Головне одеське сміттєзвалище повертають у комунальну власність

Як повідомив на засіданні виконавчого комітету Одеської міськради заступник міського голови Олександр Філатов, господарський суд Одеської області 3 травня цього року ухвалив рішення на користь громади про розірвання договору з ТОВ "Кліар Сіті" (колишнє ТОВ "Союз", власником якого був одеський екс-нардеп, який втік до Москви, Ігор Марков). 5 жовтня суд залишив рішення без змін, отже, полігон "Дальницькі кар'єри" та база на вулиці Марії Демченко, 30 мають бути передані комунальному підприємству, і місто надалі буде самостійно оперувати і Дальницькими кар'єрами, і базою.

Таким чином, головне одеське сміттєзвалище повертається до комунальної власності.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов попросив Філатова розробити дорожню карту подальших дій щодо наведення порядку в місті.

"Дати оцінку компаніям, які вивозять сміття в місті. Якщо у них немає техніки або вона працює не за графіком – це потрібно фіксувати. Потрібно прийняти рішення, що робити з великогабаритним сміттям, як обстоять справи з прибиранням придомових територій, як прибирається місто в цілому. І хто не виконує свої зобов'язання або робить це неякісно – треба розривати з ними договірні відносини", – заявив Труханов.

Також він доручив розробити пропозиції для партнерів міста щодо будівництва на полігоні заводу з переробки або спалювання сміття.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Стало відомо, якими незвичайними іменами називали мешканці Одещини малюків у 2022 році

Observan

На Одещині пограбували продуктовий магазин

Observan

Одесские «штормовики» отправились на восток страны

Observan