Одесские штучки

Греція надає Україні легку бронетехніку

Повідомлення Міноборони Греції про передачу Україні старихБМП та боєприпасів з'явилося у зв'язку з участю міністра оборони Греції Ніколаоса Панайотопулоса у дев'ятій зустрічі контактної групи щодо військової підтримки України у форматі "Рамштайн".

"Панайотопулос згадав про гуманітарну та оборонну допомогу, яку наша країна надала Україні, таку як боєприпаси і – нещодавно – 20 бойових броньованих машин БМП-1, і наголосив, що Греція й далі буде підтримувати праведну боротьбу українського народу щодо захисту суверенітету й територіальної цілісності", – ідеться в повідомленні.

Панайотопулос розповідав у червні 2022 року, що його країна передає Україні автомати, пістолети-кулемети FN, протитанкові засоби та снаряди, зокрема калібру 155 мм. Його заяву опубліковано на сайті відомства.

Раніше Греція вже надала Україні 40 машин БМП-1. Постачання організували за схемою "кругового обміну" з Німеччиною, натомість країна має отримати таку саму кількість німецьких БМП Marder.
 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Військові розповіли нові подробиці про останній ракетний удар по Одещині

Observan

В Одессе закончили реставрацию дома Маразли (ФОТО)

Observan

В Николаеве хулиган ударил полицейского прямо в райотделе полиции

Observan