Одесские штучки

Греція надасть Україні комплекси ППО радянського зразка

Греція планує передати Україні свої  зенітно-ракетні комплекси Тор-М1 і Оса-АКМ. Поставити їх нашій державі можуть через треті країни, повідомляє грецьке видання Pronews.gr, посилаючись на "надсекретний документ".

Як зазначається, зенітні комплекси можуть незабаром зняти з озброєння Греції, оскільки наявних запчастин на них вистачить лише на кілька місяців внаслідок їхньої невеликої кількості та відмови уряду виконувати чинний контракт.

Наразі на озброєнні у Греції є 21 самохідний ЗРК Тор-М1 (придбані у 1999 р.)  та 38 самохідних комплексів Оса-АКМ (придбані у 1992 та 1998 рр.) з максимальною дальністю стрільби 10-12 км. В матеріалі зазначається, що "швидше за все" ці ЗРК передадуть Україні через треті країни, а прийняте рішення є "суто політичним".

Перед цим уряд Греції скасував фінансування програм підтримки та обслуговування радянських та російських зразків систем ППО, що стоять на озброєнні країни.

Міністр національної оборони Греції Нікос Дендіас у секретному документі повідомив, що нових контрактів на закупівлю запчастин та послуг для зенітно-ракетних комплексів “Тор” та “Оса” не буде.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі на залізничному вокзалі обікрали пасажира

Observan

За год в Украине банки закрыли свыше 500 отделений

Observan

В Одесской области разоблачили автоугонщика

Observan