Одесские штучки

Греція планує залізничне вантажне сполучення з Україною

Міністр інфраструктури та транспорту Греції Христос Стайкурас 9 жовтня на саміті у Варні виступив із ініціативою щодо запуску залізничного сполучення між Грецією, Болгарією, Молдовою та Румунією для зв’язку з Україною. Про це пише Rail.insider із посиланням на Noi.md. 

Зокрема, Христос Стайкурас запропонував запустити поїзд для диверсифікації торговельних зв’язків між портами Середземномор’я та Україною. Він надіслав листа про наміри європейському комісару з транспорту Адіні Валеан, міністру фінансів Болгарії Ассену Василєву, міністру транспорту та комунікацій Болгарії Георгію Гвоздійкову і міністру транспорту та інфраструктури Румунії Соріну Гріндяну.

Зауважується, що маршрут потягу поєднає грецькі порти Олександруполіс та Салоніки з портами Русе у Болгарії та Констанца у Румунії, а також із Молдовою та Україною. За словами грецького урядовця, цей проєкт може стати альтернативним варіантом у торговельних відносинах між державами, зміцнюючи транспортні зв’язки та міжнародні вантажні перевезення.

До України цей залізничний маршрут може заходити або з Румунії через Галац до станції Рені в Одеській області, або через Молдову до Могилева-Подільського.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ушел из жизни экс-президент Крыма

Observan

Уродженець Одеської області виконав найдовшу пісню на підтримку України

Observan

На Одещині фермерське господарство побудувало і ввело в експлуатацію млин

Observan