Одесские штучки

Гуманітарний центр відомого ринку допомагає лікарням та біженцям

Гуманітарний центр «7 кілометра» відправив черговий великий вантаж шпитальних ліжок та боксів для немовлят в Изюмський район Харьківскої області для облаштування медичних закладів, зазнавших руйнувань. На цей раз ліжка пішли до смт Барвінкове.

Інші лікарняні вантажі доставлені до міста Ізюм, до Чорморська, та у шпиталі Херсонської та Миколаївскої областей для лікування поранених.

Це вже четверта адресна передача медичного вантажу, який благодійний фонд з Ірландії Candle of Grace направив у лютому гуманітарному центру ринка «7 кілометр» за сприянням одеського фонду «Єдина Сім’я».

Також вже отримано ще біля чотирьох тон благодійного вантажу з одягом, свічками, медичними інструментами та іншим, що зібрали мешканці та компанії Ірландії для допомоги українцям.

Дякуємо партнерам з Ірландії та волонтерам з різних організацій за допомогу, самовідданість та щирі серця!

Також дуже багато слів подяки гуманітарному проєкту безкоштовної доставки «Нової почти» Nova Poshta Humanitarian, яка дуже нам допомогає з логістикою та вирішенням найскладніших випадків та негараздів.

Робота гуманітарного центру продовжується!

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одеські міські портали підключили до «Дії»

Observan

В Одесі затримали винахідливого крадіжника

Observan

В Одесском музее западного и восточного искусства открылась выставка юных художников

Observan