Одесские штучки

Гурт ТНМК у Відні передав росіянам привіт від Буданова

У столиці Австрії Відні відбувся благодійний концерт популярного українського гурту «Танок на майдані Конґо» (ТНМК). Один із солістів колективу Олександр «Фоззі» Сидоренко вирішив зі сцени привітати керівника Головного управління розвідки МО України Кирила Буданова з підвищенням у званні – днями генерал-майор став генерал-лейтенантом.

Музикант назвав головного розвідника країни «найкращим виробником бавовни», після чого від його імені звернувся до росіян.

За словами артиста, у ГУР їх просили звернутися до росіян, які, очевидно, втекли з Росії до Австрії, але мають родичів у країні-терористці. «Фоззі» розповів їм, що для «потенційних» окупантів, яких мобілізували чи можуть призвати, в Україні діє державна програма «Хочу жити».

Як відомо, це проєкт Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими за підтримки Міністерства оборони України та Головного управління розвідки. Він діє для росіян, які бажають здатися в полон.

Виконавець від імені генерала-лейтенанта, якого глядачі привітали з підвищенням гучними оваціями, російською мовою звернувся до слухачів із держави-агресора: «В Україні діє державна програма «Хочу жити». Звернувшись на гарячу лінію, російські військовослужбовці можуть здатися в полон. 22 тисячі росіян вже звернулися на гарячі лінії, тому що в них в Україні є лише два шляхи: або стати хорошим рускім, або полоненим. Їх утримуватимуть по Женеві (конвенція – ред.), вони збережуть своє життя. Коротше, росіяни, здайтеся!»

Під час цього спічу другий соліст дуету Олег «Фагот» Михайлюта підказав публіці, що «хороший рускій – це мертвий рускій», а також показав три пальці, підняті вгору, що символізують тризуб.

Джерело: OBOZREVATEL

ВІДЕО дивитися ТУТ

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе из-за пожарной безопасности требуют прекратить эксплуатацию ряда зданий

Observan

В Одессе горело заброшенное здание

Observan

Штормовое предупреждение: по Одессе и области сильная гроза

Observan