Одесские штучки

Жахливо круті товари до Геловіну можна придбати на ринку «7 кілометр»

Геловін вже багато років відноситься до свят, що розфарбовують сурову повсякденність життя та розважають малюків та дорослих. Мабуть, в нас зараз не так багато сил на тематичні вечірки та івенти, але ж, якщо є потреба у якомусь різноманітті та творчої терапії – запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр» за «жахливими» атрибутами до цього карнавального свята.

Прикраси на Геловін повинні бути по-справжньому страшними, оригінальними, атмосферними. Створити відповідну обстановку іронічного кошмару допоможуть різні тематичні прикраси, гірлянди, фігури, павутини, дрібні специфічні запчастини, наклейки, повноцінні композиції. Великий вибір костюмів, гриму, капелюхів та інших аксесуарів вже чекають на Вас!

Геловінський декор має вигнати з дому та офісу всіх злих духів. Тож запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр» — на вулицях Підгрна, Заводська, Фабрична та на комплексі «Милка»  у продажу оптом і в роздріб ви знайдете різні товари до цього свята.

Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20

Час роботи: з понеділка по четвер – з 6:00 до 15:00, субота та неділя – з 6:00 до 16:00. П’ятниця – вихідний.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Вооруженное ограбление произошло ночью в Одессе

Observan

Французские селекционеры вывели уникальный сорт розы в подарок одесситам

Observan

В Одесі фура ледь не в’їхала до магазину

Observan