Одесские штучки

Жителі Одещини власними силами ремонтують комунальні дороги

Переважна більшість комунальних доріг Саф’янівської громади, що в Ізмаїльському районі Одеської області, зараз знаходиться в аварійному стані.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на керівника управління житлово-комунального господарства Саф’янівської сільської ради Петра Делігіоза.

«Розуміючи складність ситуації, в якій ми живемо, та першочерговість задач, які стоять перед громадою, було прийнято рішення – почати відновляти комунальні дороги силами працівників управління ЖКГ та старостатів. Це дає можливість за виділені кошти відновити у 2,5 рази більше доріг», – розповів керівник управління.

За його словами, управлінням було закуплено необхідний інвентар та матеріали для ремонту. Загальними зусиллями вийшло відремонтувати основні артерії сіл, в першу чергу, що ведуть до соціальних обʼєктів та якими проходять автобусні маршрути. Роботи вже проведені в селах: Камʼянка, Озерне, частково в селі Утконосівка.

«Окрема історія – це дороги обласного, районного та державного значення (це дороги, що зʼєднують села). На жаль, таким самим  чином, згідно чинного законодавства, ці дороги не можемо ремонтувати. Громада постійно піднімає ці питання перед відповідними структурами та сподіваємось, що все-таки отримаємо відповідний ремонт на основних аварійних ділянках», – додав Петро Делігіоз.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Лукашенко пригласил Зеленского в Беларусь

Observan

Жителям Одесской области предлагают пройти тест на ВИЧ вместе с друзьями

Observan

Украинские спасатели и нацгвардейцы получат новые вертолеты

Observan