Одесские штучки

Жителі одного з районів Одеси залишились без води

Сьогодні зранку, 27 лютого, на Одещині сталося аварійне відключення високовольтної лінії, через що тимчасово без світла залишились майже всі райони Одеси та Одеський район. У зв’язку із цим були знеструмлені насосні станції філії “Інфоксводоканал” та виникли перебої у водопостачанні споживачів.

Про це повідомляє прес-служба «Інфоксводоканалу».

Для відновлення водопостачання переважна більшість насосних станцій була переведена на роботу від генераторів. Проте значна потужність та технологічні умови роботи деяких насосних станцій не дають можливості використання на них джерел автономного живлення.

Саме тому, станом на 11:45 через відсутність електроенергії на одній із насосних станцій без водопостачання залишаються споживачі Приморського району міста Одеси, також можливе зниження тиску у Малиновському районі.

Фахівці “Укренерго” та ДТЕК Одеські електромережі роблять все можливе для найшвидшого вирішення цього питання у найближчі години.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области разыскивают свидетелей смертельной аварии

Observan

Мировые лидеры отреагировали на обмен пленных украинцев

Observan

Дети из Донецкой области будут лечиться в санатории под Одессой

Observan