Одесские штучки

Жителям Одещини дозволили виходити на маломірних плавзасобах на дунайські острова

Мешканці міста Вилкове Ізмаїльського району Одеської області нарешті отримали дозволи на в’їзд/виїзд до своїх городів та домівок на дунайських островах.

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM» з посиланням на пресслужбу Ізмаїльської РДА.

Як повідомили в РДА, разом з військовими був відпрацьований спільний наказ щодо надання громадянам Вилківської ТГ дозволу на виїзд/в’їзд на острови в межах міста для ведення господарської діяльності та алгоритм дій для відвідування островів.

До цього вилківчани не могли потрапити до своїх садиб та домівок, не дивлячись на те, що 1 квітня було підписано тимчасове спільне рішення військових та Ізмаїльської РВА про надання мешканцям Вилківської ТГ дозволу на виїзд/в’їзд на острови в межах міста для ведення господарської діяльності. Мешканці були обурені і не могли зрозуміти, чому у громаді не запрацювало дане рішення, а вони й досі не мають змоги потрапити до домівок та нагодувати худобу або полити городи та зібрати врожай.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Черемушках массивное дерево упало на детскую площадку – (фото)

Observan

В Одеській області чоловіка ударили ножем у живіт

Observan

Посылку получил, воспользоваться не успел: в одесском СИЗО задержали арестанта с партией наркотиков

Observan