Одесские штучки

Жительку Одещини засудили за підтримку «руського миру»

Мешканка Татарбунарської громади, що на Одещині, на своїй сторінці у соцмережі «Одноклассники»  дискредитувала українських військових та підтримувала армію окупантів.

Про це стало відомо з судового реєстру, передає Інтернет-видання Бессарабії «Махала».

У свої постах жінка визнавала правомірною збройну агресію російської армії, та чекала на «визволення» усіх українських територій від «бандерівців».

Також вона публікувала колажі із зображенням російських військових з підписом «Мы русские . С НАМИ БОГ» та «Мы поддерживаем нашу Армию! Наши герои! Наши защитники! Наша гордость! Российский солдат воин освободитель».

Також вона публікувала солдат ворожої армії з підписом, що «він знову звільняє світ від фашизма», тим самим заперечуючи збройну агресію рф проти України.

Не оспорюючи фактичні обставини кримінального правопорушення у судовому засіданні, обвинувачена визнала свою провину у вчиненні кримінального правопорушення. В скоєному щиро розкаялася.

За скоєне їй загрожувало до п’яти років позбавлення волі, однак суд вирішив дати жінці шанс на виправлення та звільнив її від відбування покарання.  Їй призначено іспитовий строк терміном у 1 рік.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские патрульные отказались от взятки

Observan

В Одесі пролунав гучний вибух

Observan

Первому мэру Одессы при независимой Украине присвоили звание почётного гражданина

Observan