Одесские штучки

Кличко про справу Труханова: Це чергова спроба утисків місцевого самоврядування

Мер Києва Віталій Кличко обурений взяттям під варту Одеського міського голови Геннадія Труханова. За його словами, Труханов – це вже третій мер, якого фактично прибрали через суд.

«Це схоже на чергову спробу утисків місцевого самоврядування. І, на жаль, вже стає тривожною тенденцією – прибирати обраних громадою мерів. Тому АМУ (Асоціація міст України, головою якої є Віталій Кличко – ред.) просила суд взяти Труханова на поруки», заявив Кличко у коментарі виданню «Українська правда».

За словами Віталія Кличка, сьогодні мери, місцева влада виконує складну та важливу функцію – надання послуг та сервісів мешканцям у критичних умовах війни – в умовах руйнування інфраструктури, проблем з електро-, водопостачанням, а також займаються життєзабезпеченням населення громад.

Нагадаємо, що йдеться про так звану «одеську справу» — викуп мерією та ремонт будівлі колишнього заводу «Краян», у якому міська влада організувала сучасний центр інтегрованих послуг європейського зразка.

У даній справі, яка тривала з 2016 року, у 2019 році було винесено виправдувальний вирок, а справа закрита.

Але у 2021 році його скасувала апеляційна палата Вищого антикорупційного суду та передала справу на новий розгляд. 4 травня 2023 року під варту було відправлено мера Одеси Геннадія Труханова, що викликало шквал критики на адресу Вищого антикорупційного суду з боку правозахисників та громадськості.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Теннис. Ястремская уверенно шагает в четвертый круг Уимблдона

Observan

Авиарейсы из Одессы в Тель-Авив временно приостановлены из-за распространения коронавируса

Observan

В Одесской области разоблачили мотоугонщика

Observan