Одесские штучки

Малозабезпечені одесити отримають фінансову допомогу

Малозабезпеченим одеситам будуть надавати кредити для започаткування власної справи.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

В умовах воєнного стану набуло особливої актуальності створення механізмів підтримки для організації підприємницької діяльності і здобуття економічної самостійності для родин, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

Програма Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги» спрямована саме на пожвавлення ділової активності та розширення можливостей малозабезпечених громадян реалізувати себе у малому бізнесі.

Людина може отримати безвідсотковий кредит від держави строком на три роки для започаткування власної справи.

Максимальний розмір фінансової допомоги становить 100,5 тис. грн. Її можна використати на придбання обладнання та матеріалів, необхідних для організації підприємницької діяльності.

Допомога надаватиметься непрацюючим особам з числа малозабезпечених сімей, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

Для отримання допомоги особи вказаної категорії повинні звернутися до Центру зайнятості, де подати заяву та самостійно розроблений бізнес-план.

Вагома перевага цього механізму в тому, що допомогу можна повертати за рахунок сплачених у процесі підприємницької діяльності податків і соціальних внесків. Тобто сума до повернення буде зменшуватися з кожним податковим платежем.

Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням Центру зайнятості, то повертати допомогу державі не потрібно.

Програма допоможе малозабезпеченим громадянам повернутися на ринок праці та до активного соціального життя, а держава замість виплат допомоги отримає додаткові платежі до бюджету від нових підприємців.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Под Измаилом спасатели 3,5 часа боролись с масштабным пожаром на хлебопекарне

Observan

Хотел «подзаработать» на ремонте крыши: чиновник Одесской железной дороги подозревается в растрате 700 тысяч гривен

Observan

Бойові дії 10 серпня

Observan