Одесские штучки

Медведчук вирішив офіційно підтримати рух «SaveФОП»

Святкові вихідні пройшли доволі продуктивно для гравців на українському політичному полі. Про домовленості Віктора Медведчука і Юлії Тимошенко, досягнуті днями щодо підтримки т.зв. «тарифних майданів», написали чи не усі політичні телеграм-канали.

Однак є й інша сторона медалі «За розхитування човна». Медведчук таки вирішив підтримати рух «SaveФОП» і зробити це офіційно. Найближчим часом, як повідомляють наші джерела у парламенті, Медведчуком планується оголосити про створення депутатської групи, метою якої буде «підтримка  малого і середнього бізнесу», у т.ч. – руху «SaveФОП», який очолює Сергій Доротич. Сам Доротич цими днями не тільки оббивав пороги офісу ОПЗЖ на Великій Васильківській, 23Б, а й особисто зустрічався і з Медведчуком, і з його партнером-конкурентом по партії  — Юрієм Бойком. Координуватиме співпрацю і куруватиме ФОПівців нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар.

Окрім підтримки самих ФОПівців, Медведчук активно просуватиме через парламентську групу тези та гасла, які лежать у площині домовленостей між ним і Тимошенко: тарифи на газ і електроенергію, цінова політика, першочергово – на продукти харчування, посилення карантинних обмежень і вакцинація населення тощо. Усе – з різкою критикою влади через наявні ЗМІ – підконтрольні Медведчуку телеканали: «112», «NewsOne» і «ZIK». До речі, саме з цих каналів фактично не вилазить Доротич з моменту розгортання у Києві руху «SaveФОП».

Головна мета – розхитати громадськість і сформувати необхідний протестний потенціал, спровокувавши антивладні вуличні акції з єдиною метою – розпуск і перевибори до ВРУ уже в поточному році та отримання коаліційної більшості у новому складі парламенту.

Тиха і повзуча окупація України продовжується. Тепер – із залученням «корисних дурнів» — підприємців, які повірили Доротичу, а, значить, — і Медведчуку.  Спостерігаємо за фінтами і добре думаємо. Потім може бути пізно … уже було, у 2014-му на Донбасі. Там теж хотіли халяви і російських плюшок. Отримали…

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские разыскивают лжеминера

Observan

Одесские автохамы сделали из своих автомобилей внедорожники

Observan

В Черноморске 19-летняя девушка выбросилась с 7-го этажа

Observan