Одесские штучки

Медзаклади Одеси забезпечили вакцинами для планових щеплень

Медичні заклади Одеси, які здійснюють імунопрофілактику, забезпечені вакцинами для імунопрофілактики всіх інфекційних хвороб відповідно до Національного календаря щеплень.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

У квітні медзаклади Одеси отримали чергове постачання імунобіологічних препаратів від Міністерства охорони здоров’я України, в тому числі, 4000 доз вакцини проти гепатиту В, 4000 доз вакцини проти гемофільної інфекції та 1000 доз інактивованої поліомієлітної вакцини для планової імунізації дітей.

Національний календар щеплень в Україні включає обов’язкову вакцинацію від десяти інфекційних захворювань: туберкульозу, гепатиту В, дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту та гемофільної інфекції.

Дорослі мають проходити ревакцинацію від правця та дифтерії кожні 10 років. Також рекомендовано робити вакцинацію від COVID-19, а якщо від початкового курсу щеплень минуло понад 6 місяців — пройти бустерне щеплення. Для безкоштовної вакцинації можна звернутися до сімейної амбулаторії.

Тимчасово переміщені особи можуть пройти вакцинацію у будь-якому Центрі первинної медико-санітарної допомоги Одеси, діти-переселенці – у будь-якій міській дитячій поліклініці. Переукладання декларації не є обов’язковим.

У воєнний час своєчасна вакцинація дітей та дорослих є питанням національної безпеки та попереджає спалахи інфекційних хвороб.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі під час аварії постраждав водій мопеду

Observan

Одесситов временно оставят без воды

Observan

Іноземець купив в Одесі підроблені документи

Observan