Одесские штучки

Мер Одеси повідомив, коли відремонтують знаменитий узвіз

Мер Одеси Геннадій Труханов провів нараду щодо завершення робіт з капітального ремонту Деволанівського узвозу. Наразі відновлено зливові колектори, завдяки чому Митну площу не підтоплює навіть під час сильних опадів. На порядку денному питання улаштування твердого покриття проїжджої частини, тротуарів та вуличного освітлення.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Мер підкреслив, що роботи планується завершити до кінця року, після чого буде розроблено схему руху транспорту узвозом та нанесено дорожню розмітку.

«Включення Деволанівського узвозу в дорожньо-транспортну систему міста дозволить значно розвантажити Польський узвіз, який веде до найбільшого спального району Одеси. Спільно з власниками будівель має бути вирішено ще одне важливе питання. На сьогодні Деволанівській узвіз є частиною історичного центру, який включено до ЮНЕСКО. Ми маємо розробити дорожню мапу відновлення споруд та навести тут лад якомога скоріше. Тож працюємо далі!», — сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі на деякий час тролейбуси не будуть ходити по проспекту Шевченка

Observan

В Одесском зоопарке появился на свет верблюжонок

Observan

Пропавшего подростка нашли погибшим в Одесской области

Observan