Одесские штучки

Мер Одеси привітав школярів та педагогів з початком навчального року

Сьогодні, 1 вересня, в школах Одеси пролунав перший дзвінок — розпочався новий навчальний рік. З нагоди Дня знань мер Одеси Геннадій Труханов звернувся до учнів та педагогів.

Дорогі одесити!
На календарі — 1 вересня. А отже до наших навчальних закладів повертаються дитячі посмішки та гомін голосІв.

У нас, дорослих, свої задачі: зробити освітній процес не тільки комфортним, а й головне — безпечним.

Більшість одеських батьків обрали для своїх дітей очну форму навчання. Від імені всіх одеситів я дякую нашим мужнім захисникам, завдяки яким ми маємо змогу організувати навчання в такому форматі. Зі свого боку, ми провели колосальну роботу, щоб зробити освітній процес максимально безпечним. Укриття в школах відремонтовані та пройшли перевірку ДСНС. З вчителями відпрацьовано процес організованого переміщення дітей до безпечного місця під час тривог.

Діти, батьки яких обрали онлайн-навчання, у тому числі, які виїхали за межі України, продовжать отримувати якісну освіту в одеських школах дистанційно.

Наші вчітелі постійно на зв’язку. У месенджерах та соціальних мережах відповідають на питання батьків та дітей. І я вдячний, що вони взяли на себе таке додаткове навантаження. А також за те, що з перших днів війни педагоги є активними волонтерами та залучають до цього дітей і батьків. Наприклад, 1 вересня наші освітяни відмовилися від традиційних квітів на користь збору необхідних речей для військових.

Міцного здоровʼя, нових успіхів та здобутків. А головне — якнайшвидшої Перемоги України! У добрий час!

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Вперше офіційно військову допомогу Україні надає Болгарія

Observan

Кто из одесситов может сделать прививку от дифтерии

Observan

Одесситы могут сделать бесплатные прививки

Observan