Одесские штучки

Мер Одеси вийшов на свободу під заставу

За мера Одеси Геннадія Труханова зробили заставу. 13,42 млн. грн. застави на спецрахунок перерахував член фракції «Довіряй ділам» Дмитро Танцюра.

Тепер Труханов має прибувати на кожну вимогу до суду, не відлучатися за межі території України без дозволу суду, повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи, здати на зберігання закордонний паспорт та носити електронний браслет.

4 травня Вищий антикорупційний суд дозволив арештувати мера Одеси Геннадія Труханова із правом на внесення застави у 13 мільйонів гривень. На виконання рішення суду обвинуваченого взято під варту в залі суду.

Труханов проходить одним з обвинувачуваних по справі заводу «Краян», яка розглядається лише у суді вже 5 років. Слідство вважає, що у 2016 році Одеська міськрада придбала будівлю збанкрутілого заводу «Краян» за завищеною ціною, а різницю намагалися вивести через фіктивне підприємство. НАБУ вважає Труханова організатором корупційної схеми з привласнення понад 90 млн грн.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Електрички Одеської залізниці у Черкаській області змінюють маршрути

Observan

В Одессе женщина на «Ниссане» въехала в толпу протестующих, перекрывших дорогу – пятеро пострадавших

Observan

В Одессе задержан подозреваемый в убийстве бывшего мэра столицы Приднестровья

Observan