Одесские штучки

Музей на Одещині отримав подарунок від відомої української мисткині

Ізмаїльський військово-історичний музейний комплекс, що на Одещині, отримав подарунок від відомої української мисткині.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Внесок у майбутню експозицію Ізмаїльського військово-історичного музейного комплексу, що буде присвячена сучасній російсько-українській війні, роблять не тільки жителі міста. Нещодавно цінний подарунок музею зробила відома павлоградська мисткиня та волонтерка Людмила Доценко-Герасименко. А саме – розмальовану гільзу калібром 122 мм.

Роботи Людмили поповнюють власні колекції Оксани Білозір, Бориса Барського. Окрім того, вони відомі у Польщі, Естонії, Литві, Німеччині, Франції, Нідерландах і навіть у Панамі. Вони також продаються на аукціонах світу, звідки зібрані кошти відправляються на потреби ЗСУ.

Мисткиня була одною з перших, хто доєднався до проєкту “Українська арт-зброя”, що має за мету збереження української творчості в розмалюванні використаної зброї. Окремий напрямок мистецтва, що зародився унаслідок війни, здобуває прихильників вже сьогодні та залишиться пам’яттю у майбутньому.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Горожане помогли коммунальщикам навести порядок в популярном одесском парке

Observan

В Одессе обворовали молодую мать

Observan

Под Одессой не хотят покупать слишком сложное медицинское оборудование

Observan