Одесские штучки

На держкордоні в Одеській області виявили групу ухилянтів

Прикордонники Подільського загону на Одещині виявили та затримали сімнадцятьох громадян України, які мали намір незаконно потрапити за кордон.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

З’ясувалося, що мешканці Рівненської, Донецької, Одеської, Херсонської, Сумської, Хмельницької та Черкаської областей, вирішили незаконно перетнути держкордон у пошуках нових перспектив. Для цього через мережу Інтернет вони зв’язались з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити та вказували маршрути руху. За це вони мали заплатити по 1800 $ США з кожного.
Особливість подорожі полягала в тому, що «мандрівники» повинні були доїхати до однієї з залізничних станцій в Одеській області та пішки пройти понад 20 кілометрів до кордону. Небезпечність обраного маршруту подорожні не усвідомлювали. Ділянка держкордону, яку вони сподівалися «штурмувати» знаходиться у так званому придністровському сегменті українсько-молдовського кордону, тож прикордонники в нічний час доби могли сприйняти таку групу осіб за диверсійно-розвідувальну групу ворога.
Стосовно осіб, які намагалися незаконно потрапити за кордон, складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На пяти пляжах в Одессе вода не соответствует санитарным нормам

Observan

Одесситы могут помочь полицейскому расследованию

Observan

Наркоаграрий из Одессы может провести в тюрьме до 10 лет

Observan