Одесские штучки

На держкордоні в Одеській області затримали ухилянтів

На Одещині прикордонники затримали 10 порушників кордону.

Про це повідомляє прес-служба Південного регіонального управління ДПС. України.Трьох громадян України затримали вночі прикордонники Ізмаїльського загону на державному кордоні неподалік села Кубей Болградського району.

Правопорушники, мешканці Одещини, намагалися потрапити на територію Молдови поза пунктами пропуску.

За годину потому чотири особи призовного віку також спробували штурмувати державний кордон до Молдови, але вже в Ізмаїльському районі. Мешканців Донецької, Дніпропетровської та Рівненської областей затримали охоронці державного кордону поблизу села Котловина.

Завдяки тому, що Державна прикордонна служба України впроваджує використання сучасних видів озброєння та техніки, правопорушники були виявленні завчасно за допомогою тепловізора.

На всіх затриманих прикордонники склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Окрім того, оперативники Білгород-Дністровського загону виявили та затримали трьох чоловіків, які мали намір потрапити до Молдови. Мешканці Запорізької, Чернігівської та Одеської областей дісталися до одного з населених пунктів Одещини та очікували слушного часу для реалізації своїх протиправних намірів, які були викриті правоохоронцями.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесити повідомляють про вибухи у регіоні

Observan

Украина попросила Турцию выдать 90 человек

Observan

В Суворовском районе Одессы произошло ДТП с пострадавшими

Observan