Одесские штучки

На кілька днів перекриють трасу Одеса — Рені через ремонт залізничного переїзду

Служба автодоріг Одеської області попереджає, що з 23:00 години вечора 6 грудня до 5:00 години ранку 12 грудня на дорозі М-15 Одеса – Рені  на 118 кілометрі, біля Сарати будуть здійснюватись аварійно-ремонтні роботи на залізничному переїзді.

Для виконання повного комплексу робіт, рух на даній ділянці дороги буде перекрито повністю на дві доби. Про точний час перекриття руху буде проінформовано заздалегідь.

Враховуючи велику кількість скарг щодо заторів, стану покриття на залізничному переїзді, "Укрзалізниця" буде проводити аварійно-ремонтні роботи.

Мета робіт — ліквідувати аварійну ситуацію, яка сталася на переїзді біля Сарати, шляхом підняття колій, що вирівняє поздовжній профіль ділянки переїзду і дасть змогу транспорту з більшою швидкістю перетинати зазначену ділянку. Також буде проведено ремонт покриття на переїзді на підходах до нього.

На час проведенн робіт, об'їзд буде здійснюватися через дорогу місцевого значення О162235 та територіального значення Т-16-43, за маршрутом с.Ярославка та с.Кулевча в обох напрямках ( на м.Ізмаїл та на м.Одеса).

Даний маршрут об‘їзду — найкоротший та має задовільний стан дорожнього покриття. 

Силами патрульної поліції буде надано допомогу у місцях об’їздів, для додаткового інформування та перенаправлення руху транспортного потоку.

Учасників дорожнього руху буде проінформовано про маршрут об’їзду за допомогою дорожніх знаків.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жители Одесской области сфотографировали необычное природное явление

Observan

Серийного домушника задержали в Одесской области

Observan

Под Одессой на ночь отключат воду

Observan