Одесские штучки

На кордоні з білоруссю вже завтра росія може влаштувати провокації

Окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні, організацію висвітлення подій доручено пропагандисту соловйову. Про це йдеться в опублікованому сьогодні повідомленні головного управління розвідки Міноборони України.

Отримано інформацію, що найближчим часом військово-політичне командування рф планує проведення масштабної провокації на кордоні України і білорусі. Для детального висвітлення провокації в білорусь має прибути головний російський пропагандист володимир соловйов. 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в рф.

Для цього на територію білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення.

Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці рф.

Україна не проводить жодних бойових операцій на території білорусі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пленные моряки: Украина формирует арбитражный трибунал, рассмотрит каждое нарушение РФ

Observan

Одесская мэрия называет ложной информацию об аренде помещений в доме Руссова

Observan

В спецслужбах РФ есть подразделения, которые работают исключительно на украинском направлении, — Департамент кибербезопасности СБУ

Observan