Одесские штучки

На кордоні з Молдовою в Одеській області відкриють новий спільний пункт пропуску (ВІДЕО)

Раніше ми писали про те, що рух потягів відбудованою нещодавно залізничною лінією Березине — Басарабяска з Одеської області до Молдови гальмується через відсутність залізничного митного пункту пропуску через кордон двох держав.

За повідомленням молдавських медіа, такий КПП для спільного прикордонного та митного контролю на українсько-молдавському кордоні відкриється вже за кілька днів. 

Це дозволить одночасно вирішити декілька задач.

У відео — рух перших потягів у кінці серпня на ділянці Березино — Басарабяска.

По перше, це полегшить залізничне сполучення південної частини Одеської області з Молдовою — як у вантажному сполученні, так і у перспективі на запуск пасажирських потягів. Це можуть бути локальні потяги з Кишинева до Ізмаїла та Білгорода-Дністровського, так і продовження вже існуючого міжнародного потяга Київ — Кишинів до Ізмаїла — транзитом через Молдову.

По друге, це полегшить та пришвидшить автомобільний рух через кордон, для чого також створено умови у вигляді завершення ремонту автодороги Т1627, яка відгалужується від автотраси М15 Одеса — Рені біля Сарати та йде через Арциз та Тарутине до Басарабяски.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Новое заведение в Одессе прославилось как одно из крупнейших в Европе

Observan

В Черноморске отпразднуют День музеев

Observan

ЕБРР и ЕС выделят €120 млн малому и среднему бизнесу в Украине

Observan