Одесские штучки

На кордоні з Одеською областю облаштували притулок для собак

Фермер з Молдови Василь Меріуцу облаштував на самісінькому кордоні з Україною, поруч з пунктом пропуску Старокозаче Одеської області, притулок для собак.

Василь живе у селищі Тудора Штефан-Водського району Молдови, а це на самісінькому кордоні з Україною. Фермер каже, що саме таке географічне розташування сприяло тому, що він став власником великої кількості собак.

«Була в мене одна собака, а стало сто», – розповідає Василь.

Раніше покинутих господарями чотирилапих він знаходив у мішках та коробках на узбіччі дороги та забирав додому. Тварин рятували з різних важких ситуацій. Наприклад, одну собаку Василю привіз хазяїн з Кишиніву, який боявся, що його улюбленця застрелять сусіди.

З часом собак на фермі Василя ставало все більше. Але з початком війни в Україні кількість потребуючих допомоги зросла ще.

З початком війни українці, що переважно виїздили через Молдову до Румунії, стали шукати можливість рятувати не тільки себе, а і своїх домашніх улюбленців, тому до родини Василя, яку знають усі місцеві, почали привозити собак. Загалом в нього за цей час на перетримці побувало більше семи десятків чотирилапих. Багатьох з них господарі вже забрали. Але частина продовжує перебувати на фермі.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Уникальная выставка проходит в Одессе

Observan

В Одессе состоялся фестиваль дрифтеров

Observan

За неделю в Одессе произошло почти две сотни ДТП

Observan