Одесские штучки

На Одещині активно розвивається цифрова трансформація

Одещина за показниками розвитку сфери цифрової трансформації опинилася на другому місці у рейтингу успішності серед усіх областей України.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Так, регіон покращив свій показник, піднявшись за 2022 рік із 20 місця на друге.

Зокрема, Одеська область однією з перших забезпечила підключення електронних сервісів ряду копій цифрових документів з «Дії» у всій мережі управлінь соціального захисту населення, навчальних закладах та закладах охорони здоров’я комунальної форми власності.

Також на Одещині забезпечено можливість у кожному, навіть найвіддаленішому куточку регіону, отримати комплексну послугу «е-Малятко», яка є одним із дієвих механізмів збереження часу та коштів при оформленні документів.

Незважаючи на те, що Одеська область є однією з найбільших серед інших регіонів України, на всій території забезпечена технічна можливість розвитку доступу до мережі Інтернет, а також є позитивна динаміка відкриття ЦНАП для якісного обслуговування та надання всього спектру державних послуг.

Одні з найкращих результатів в Одеській області та у сфері цифрової освіти. Тут забезпечено в повному обсязі доступ та реєстрацію вчителів на платформі ВШО.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В одеському кафе обікрали відвідувачку

Observan

В Измаиле Одесской области строят серию барж для фирмы из Николаева

Observan

На Одещині сусід побив сусіда і зламав йому палець

Observan