Одесские штучки

На Одещині чоловік ледь не зарізав коханця дружини

У Кілійській громаді на Одещині чоловік у приступі гніву двічі вдарив ножем коханця своєї дружини.

Про це повідомляє Інтернет-видання Бессарабії «МАХАЛА» з посиланням на судовий реєстр.

Відносини між потерпілим та чужою дружиною тривали понад рік. Чоловік декілька разів намагався поговорити з коханцем своєї жінки, аби той не руйнував їх шлюб. Однак усі спроби завершувалися тим, що коханець бив чоловіка та проганяв геть.

Одного дня дружина підсудного вкотре поїхала кудись з коханцем, а чоловіку збрехала, що пішла по магазинах. Підозрюючи, що його дружина бреше, він узяв кухонний ніж, бо розумів, що коханець дужий за нього і знов почне його бити, сів на велосипед, та поїхав додому до суперника.

Вдома нікого не було, тому він сів чекати. Невдовзі туди під`їхав потерпілий разом з його дружиною. Чоловік став просити дружину вийти з машини та поїхати додому, однак коханець не збирався відпускати жінку, тому підійшов до підсудного вдарив його рукою в обличчя. Після цього він замахнувся на чоловіка, щоб вдарити його головою, як неодноразово це робив, однак підсудний встиг дістати ніж. Він вдарив кривдника в область живота, а потім трішки правіше живота. Внаслідок чого потерпілий отримав пошкодження легені, внутрішній крововилив та пошкодження кишківнику.

Його дружина викликала потерпілому швидку, а також зателефонувала до поліції. Підсудний дочекався доки приїде швидка, після чого пішов додому де розповів про все дітям, а по приїзду співробітників поліції розповів і їм, як усе сталося.

На суді чоловік попросив суворо його не карати, та врахувати усі обставини події.

Оскільки підсудний раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, перебуває у шлюбі, має на утриманні чотирьох дітей, 2005, 2008, 2011 та 2020 років народження, є інвалідом другої групи, офіційно не працевлаштований, однак, не дивлячись на заборону лікарів підробляє по найму і його заробіток є джерелом доходу його родини, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебуває, та позитивно характеризується за місцем проживання, суд вирішив звільнити чоловіка від покарання у вигляді позбавлення волі. Замість цього суд призначив іспитовий термін строком на два роки.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Бывшего главу Минэнерго подозревают в содействии террористам

Observan

В Одессу едет Президент Украины

Observan

Кросс-культура: Прирожденные убийцы. Нигилистический рай

Observan