Одесские штучки

На Одещині чоловік отруївся грибами з власного городу — він помер у лікарні

Житель Березівського району Одеської області смертельно отруївся грибами з власного городу. Чоловік помер у лікарні.

Про це повідомили в Одеському обласному центі контролю і профілактики хвороб.

70-річний чоловік на городі зібрав гриби лепіоти з родини печерицевих, які він вважав їстівними, приготував і покуштував разом з дружиною, а вже через 12 годин вони відчули себе зле: у обох була нудота, блювання, пронос.

Обох постраждалих ушпиталили.

Незважаючи на проведені в лікарні заходи, потерпілому ставало гірше. Дружина, яка вжила незначну кількість грибів, почувалася краще.
Чоловіка у вкрай важкому стані доправили до Одеської обласної клінічної лікарні. На жаль, у потерпілого наступило ураження нирок, печінки, нервової системи. На другу добу перебування в лікарні він помер.
Довідково.

Лепіоти — це рід грибів з родини печерицевих. Їх нерідко плутають з печерицями. Це дуже отруйні гриби, набагато отруйніші за бліду поганку. Зустрічаються на відкритих лісних галявинах, узліссях, парках з липня по жовтень.

Ознаки отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хвилин після споживання, так і протягом декількох днів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области 48 человек попали в больницу с отравлением

Observan

На двух избирательных участках в Белгород-Днестровском районе Одесской области выявили преждевременное заполнение протоколов

Observan

Автомобилисту из Одессы светит тюремный срок

Observan