Одесские штучки

На Одещині чоловіка засудили за несплату аліментів

Мешканець Білгорода-Дністровського Одеської області отримав рік умовно за злісну несплату аліментів на утримання неповнолітньої дитини. У чоловіка станом на 31 січня утворилась заборгованість майже в 22 тис. грн.

Про це йдеться у вироку Білгород-Дністровського міськрайонного суду від 5 травня поточного року, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Відомо, що 26 лютого 2021 року цей же суд зобов’язав горе-батька щомісяця виплачувати аліменти на утримання дитини в розмірі 1,5 тис. грн. Це рішення про стягнення грошей було направлене до Білгород-Дністровського відділу державної виконавчої служби.

Проте, як зазначається в матеріалах кримінальної справи, чоловік умисно не виконує рішення суду, систематично, протягом тривалого часу, злісно ухиляється від сплати встановлених коштів на утримання дитини, не приймає заходів по працевлаштуванню, приховує доходи, на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості не перебуває, на виклики виконавчої служби не з’являється.

Таким чином, злісного ухилянта від сплати аліментів суд визнав винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, та призначив йому покарання у вигляді обмеження волі строком один рік. Проте, відповідно до ст. 75 КК України, суд звільнив засудженого чоловіка від відбування основного покарання, встановивши йому іспитовий термін в один рік.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Любителям кошек на заметку: в Одессе стартует бесплатная стерилизация беспризорных животных

Observan

В Одессе задержали скрывавшегося от Интерпола иностранца

Observan

Обновленный рейтинг журнала The Ring: Ломаченко остается лучшим боксером мира

Observan