Одесские штучки

На Одещині диких тварин імунізували проти небезпечного вірусу

У період з 25 жовтня по 6 листопада 2023 року на території семи районів Одеської області проведена пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною.
Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.
У кампанії з імунізації активну участь взяли лікарі ветеринарної медицини державних районних і дільничних лікарень Головного управління Держпродспоживуслужби в Одеській області, представники органів місцевого самоврядування, мисливських та лісових господарств.

Під час кампанії з пероральної імунізації на визначених та узгоджених з військовими ділянках території Одеської області, а це загалом – 9139,25 км², вручну було розкладено 228 481 дозу вакцини. Цей дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких м’ясоїдних тварин (шакал, червона лисиця, єнотоподібний собака) забезпечить створення у них стійкого імунітету, адже саме вони є основними розповсюджувачами збудника сказу, та значно покращить епізоотичну ситуацію в Одеській області.

Згідно з Методичними рекомендаціями з планування, організації та проведення пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу, схвалених Науково-методичною радою Держпродспоживслужби України, через місяць користувачам мисливських угідь необхідно провести відстріл лисиці червоної для лабораторного контролю за ефективністю проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Одеській області.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Президент Украины предложил американским компаниям добывать газ на шельфе под Одессой

Observan

Три четверти Одессы на всю ночь останутся без воды

Observan

«Укрзализныця» запустила дополнительный ночной поезд Одесса – Днепр

Observan