Одесские штучки

На Одещині директор транспортного підприємства переправляв ухилянтів за кордон

На Одещині прикордонники ліквідували канал незаконного переправлення осіб через кордон за системою «Шлях».

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Прикордонники провели санкціоновані обшуки в місті Ізмаїл і встановили організатора незаконного переправлення через державний кордон України чоловіків призовного віку.
Ним виявився директор транспортного підприємства, який за грошову винагороду вносив фіктивні відомості до інформаційної системи «Шлях», видаючи своїх «клієнтів» за других водіїв автобуса закордонного прямування. Таким чином особи безперешкодно виїжджали з країни, а після перетину державного кордону через пункти пропуску «Рені» та «Орлівка» вже не повертались на Батьківщину. Попередньо встановлено, що у такий спосіб організатор перевіз 18 чоловік.

За результатами обшуку в домоволодінні, офісному приміщені підприємства, в місцях стоянки транспортних засобів, в трьох пасажирських автобусах та двох легкових автомобілях було виявлено та вилучено велику кількість грошових коштів та предмети, що мають доказове значення та підтверджують незаконну діяльність. Також вилучено три пасажирські автобуси та два легкових автомобіля, як засоби здійснення протиправної діяльності.
Наразі фігуранта справи затримано.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пятерых жителей Одесской области разоблачили в наркопреступлениях

Observan

В Одесі на залізничному вокзалі обікрали пасажира

Observan

На Одещині дитина втопилася у діжці з водою

Observan