Одесские штучки

На Одещині експериментальним методом відновлюють стратегічно важливу дорогу

В Подільському районі Одеської області, біля м.Балта та с.Білине, комунальники відновлюють 8 кілометрів найбільш зруйнованої ділянки дороги Р–71 Одеса – Іванівка – Ананьїв – Піщана – Хащувате – Колодисте – Рижавка – /М-05/, котра проходить через Одеську, Вінницьку, Кіровоградську та Черкаську області та має ключове значення для логістики в країні.
Це стратегічний маршрут, через який проходять експортні та імпортні обсяги товарів цивільного та гуманітарного призначення, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

 Дорогу відновлюють експериментальним методом, для стабілізації основи дорожнього покриття до цементу додають екологічний матеріал — золу.
Також передбачено влаштування шару асфальтобетонного покриття.

default

Зі слів в.о. начальника Служби відновлення в Одеській області Андрія Донченка, з огляду на обмежене фінансування та важливість відновлення дороги для логістики регіону було прийнято рішення використовувати золу, яка не лише покращує фізичні характеристики сумішей але забезпечує економію коштів, зокрема, вартість робіт зменшиться до 30%. Крім того використання золи позитивно впливає на екологію.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тюремный срок грозит одесситу за убийство матери

Observan

Под Одессой жители помогают выявлять автохамов

Observan

На крупнейший в Украине одесский рынок завезли искусственные ели

Observan