Одесские штучки

На Одещині енергетики укріплюють важкі лелечі гнізда

В Одеській області енергетики підготували для лелек нові безпечні домівки. Працівники ДТЕК Одеські електромережі переносять важкі гнізда на міцні платформи.

Про це повідомляють в пресслужбі відомства.

В одному з невеликих сіл Березівського району на Одещині, за словами місцевих жителів, налічується 12 лелечих гнізд. Цим дивовижним птахам тут є, чим поживитися, тож і селяться вони в цих краях охоче. А енергетики допомагають убезпечити їхні домівки, переносячи важкі гнізда на міцні платформи.

Нині в Одеській області вже встановлено 21 платформу. До кінця року у планах енергетиків змонтувати ще 15 металевих укріплень для лелечих гнізд. Таким чином, буде мінімізовано аварійні відключення світла, а птахи, в свою чергу, отримають надійні комфортні домівки.

Директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков також вирішив підтримати добре діло і долучився до проєкту #Лелеченьки. Тепер у нього є іменна платформа. І вже наступної весни, коли лелеки повернуться з теплих країв додому, Ігор побачить своїх підопічних.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

У Владимира Зеленского в крови не обнаружили наркотиков

Observan

В Одесской области застрелили породистую собаку

Observan

Жителю Одесской области грозит тюремный срок за убийство

Observan