Одесские штучки

На Одещині жінка продавала нелегальний алкоголь та сигарети неповнолітнім

У Теплодарі, що на Одещині, у своїй крамниці жінка продала неповнолітньому хлопцю сигарети. Як з’ясувалося, підприємиця взагалі не має відповідних документів на право реалізації тютюну та алкоголю.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Правоохоронці вилучили з магазину загалом 541 пачку цигарок та 570 пляшок алкогольних напоїв на суму понад 76 тисяч гривень та передали на зберігання до приватного підприємства «Клест ЛТД», а відносно власниці торгової точки склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 164 (провадження господарської діяльності без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону) та ч. 2 ст. 156 (продаж тютюнових виробів особі, яка не досягла 18-річного віку) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тепер правопорушниця повинна сплатити штраф у розмірі 6800 гривень. Інше правопорушення може обернутися для неї штрафом від однієї тисячі до двох тисяч (17000 – 34000 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції чи без такої.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские дайверы обнаружили на дне моря пулемет

Observan

В Одесской области проходят выборы в ОТГ

Observan

​​💸Глава городского управления капстроительства отдал любимчикам 1,3 млн гривенРечь о заказе на разработку проекта реко…

Observan