Одесские штучки

На Одещині ліквідували канал переправлення військовозобов’язаних за кордон

На Одещині правоохоронці ліквідували черговий канал незаконного переправлення за кордон українських громадян призовного віку. Організатором нелегального трафіку виявився громадянин Сирії, а переправляли чоловіків до Румунії через Молдову.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Маючи в Україні статус особи без громадянства, громадянин Сирії підшукував охочих покинути нашу країну серед кола своїх знайомих. Сирієць ще до повномасштабної війни прибув в Україну з метою навчання. Для більш ефективного функціонування свого «бізнесу» чоловік долучив спільника, який надавав консультації військовозобов’язаним з деталізацію дій для подальшої легалізації у одній з країн ЄС. Фігурант справи виконував так звану роль «гіда до кордону».

Правоохоронці затримали зловмисника на гарячому біля кордону під час отримання коштів від клієнта за послугу — втечу до Румунії через так звану «зеленку» на кордоні з Молдовою. Вартість такого трансферу військовозобов’язаному коштувала 11 тисяч доларів.
Наразі організатора каналу затримано і оголошено підозру.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В час пик одесские водители рискуют попасть в пробку

Observan

Воєнні дії 5 жовтня (ВІДЕО)

Observan

Где в Одессе 21 февраля отключат свет

Observan