Одесские штучки

На Одещині мати напоїла доньку алкоголем

У Білгород-Дністровському районі Одеської області 15-річна дівчина, після сварки з матерею,  пішла з дому нібито до батька, який живе окремо, але до нього так і не дійшла. Мати близько години намагалася знайти дитину сама, а коли її зусилля виявилися марними, зателефонувала до поліції.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці розшукали дівчину за сім кілометрів від дому. Вона пояснила, що після сварки з матерею матері вирішила піти до своєї подруги, аби лишитися у неї на ночівлю, а наступного дня планувала поїхати до батька.

За той час, поки дівчина мандрувала, протиправних дій відносно неї вчинено не було. Проте правоохоронці встановили, що напередодні втечі мати, вживаючи пиво, напоїла ним доньку та її подругу. А після цього почала ображати дівчину нецензурною лайкою, виганяти з дому і забороняти спілкуватися з тією ж подругою, бо їй нібито не сподобалась поведінка неповнолітньої гості.

За скоєне правопорушниці загрожує штраф від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до десяти діб.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Румынии завершили обустройство паромного соединения с Одесской областью

Observan

Одеська область отримала гуманітарну допомогу від американських партнерів

Observan

Пешеходные переходы на трассе Одесса – Рени стали безопасней – на них появилось автономное освещение

Observan