Одесские штучки

На Одещині мігрують величезні зграї екзотичних птахів

Близько двох тисяч рожевих фламінго перебувають наразі у НПП «Тузлівські лимани» на території Одеської області. У зграї чимала кількість молодих птахів, які народилися тут цього літа і вже встигли піднятися на крило.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє еколог Іван Русєв.

«Останніми днями на дворі у Причорномор’ї нетипова тепла осінь. Вдень до +32°С, зранку +4°С. Неймовірний перепад температур. В заповідній зоні нацпарка зараз тримається біля 1500 дорослих і біля 200 молодих рожевих фламінго — неймовірні і неповторні зграї рожевих родзинок. Всі молоді фламінго, які народились у нас у нацпарку, вже піднялися на крило і мандрують по лиманам у заповідної зоні разом з дорослими. Нещодавно до зграї з малечами приєдналась інша зграя у 1114 птахів», — зазначив вчений.

На території нацпарку серед дорослих фламінго зараз є птахи з кольоровими кільцями з Італії, Іспанії, Туреччині, Франції. Їжі всім фламінго хватає. Тримаються вони виключно в заповідній зоні групами.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На трассе Киев-Одесса перевернулась фура и перекрыла дорогу

Observan

Исчезновение одесского моряка: капитана сняли с судна, ведётся следствие

Observan

Європа планує восьмий пакет санкцій проти росії

Observan