Одесские штучки

На Одещині морське підприємство ухилялося від сплати податків

На Одещині прикордонники викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на суму 8,6 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Правоохоронці викрили директора морського підприємства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.
Було встановлено, що одеська компанія, яка надає послуги у сфері обслуговування водного транспорту в портах України, з корисливих мотивів уникала сплати податків до державного бюджету у повному обсязі.
З 2021 по 2023 рік підприємство, усупереч встановленим митним законодавством України обмежень щодо розпорядження майном, яке ввезено на територію України у митному режимі «тимчасове ввезення», із використанням пільг при сплаті митних платежів передавало морське суховантажне судно у платне користування іншим підприємствам. В результаті вказаних дій до бюджету не надійшли кошти на суму 8,6 млн грн.

Під час обшуків у офісному приміщенні компанії правоохоронці виявили документи фінансово-господарської діяльності, що підтверджують їх незаконну діяльність.
Наразі директору морського підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.212 ККУ «Ухилення від сплати податків, зборів (обовʼязкових платежів)».

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Неудачная шутка стоила жителю Одесской области свободы

Observan

400 кустов конопли «для себя»: на участке жителя Одесской области нашли целую наркоплантацию

Observan

Кабмин урегулировал вопрос компенсации за гибель или заболевание на учебных военных сборах

Observan