Одесские штучки

На Одещині орудував серійний крадій

На Одещині чоловік влаштовувався працювати у кошари, розташовані у селі Кам’янське Болградського району, та викрадав у власників овець. Так йому вдалося викрасти п’ять дорослих тварин та одне ягня.

Про це повідомляє Українська Служба Інформації з посиланням на вирок Арцизького райсуду.

Злочинні «подвиги» засудженого почалися 4 січня 2023 року. Перебуваючи на території кошари, дочекавшись коли всі підуть выдпочивати, він взяв із загону одну вівцю породи «Цигейка» та поніс до себе додому.

Через півтора тижні, вночі, він таємно прокрався до кошари іншого власника. Там він спіймав чотири вівці та ягня тієї ж породи. Коли власник побачив, що у загоні не вистачає овець, він звернувся до поліції.

Під час слідства правоохоронці підрахували збитки, які завдав співробітник підприємства власникам тварин. У першому випадку шкоду оцінили у 2 655 грн, у другому – вартість тварин складала 14 361 грн.

У суді свою провину чоловік повністю визнав. Він детально розповів про обставини вчинення злочинів та щиро розкаявся у їх вчиненні, відшкодував шкоду потерпілим. Обтяжуючих обставин суд також не виявив. За крадія заступилися й його наймачі, зазначивши що не мають до злочинця претензій морального й матеріального характеру. Тому суддя, присудивши його до 5 років увʼязнення, одразу ж звільнив від покарання, призначивши 1 рік іспитового строку.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Где в Одессе отключат свет 4 марта

Observan

Из одного села Одесской области наконец-таки может появиться дорога в областной центр

Observan

В Одессе на некоторых улицах затруднен проезд

Observan