Одесские штучки

На Одещині підприємець подарував місту музей

Міні-музей просто неба – такий подарунок зробив рідному місту Арциз до річниці його заснування підприємець Павло Гафінец. Сам Павло каже, що це – подяка німцям, які колись оселилися тут і дали початок існуванню міста. А ще – це зона відпочинку для його теперішніх мешканців та гостей.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Облаштував її підприємець навколо старого німецького колодязя, що біля залізничного переїзду. На згадку про те, чим займалися перші переселенці, Павло встановив тут старовинне приладдя для виготовлення вина та борошна, а ще підводу та велику амфору. Коней тут немає, але вони є неподалік, на фермі підприємця. Проте біля колодязя їх можна напоїти з великого кам’яного корита, що лишилося ще з тих давніх часів.

З одного боку експозиції Павло розмістив старий генплан міста. З іншого – велике фото, на якому зафіксований момент з життя людей, що колись, 117 років тому, жили на цій землі. Напис-вдячність їм зроблена двома мовами – українською та німецькою.

«Тут можна вмитися прохолодною водичкою, перепочити, роздивитися експонати та згадати якісь історічни події, розглядаючи старовинну карту Арцизу. А можна просто помріяти про майбутнє. Звісно ще дуже багато треба зробити на цьому місці, а головне – це озеленити його. І ми маємо надію, що до цієї благородної справи долучаться всі мешканці нашого славетного містечка», – поділилися враженнями від локації перші відвідувачі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Про що мовчить Буданов: війна неминуче перейде на територію росії

Observan

США надають черговий пакет військової допомоги

Observan

Наркозависимая одесситка не досмотрела ребенка

Observan