Одесские штучки

На Одещині підрахували шкоду довкіллю від російської агресії

В Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу підрахували, скільки шкоди завдала російська агресія довкіллю Одеської області. Йдеться про забруднення атмосферного повітря, ґрунтів, збитки лісовим ресурсам, забруднення водних об’єктів, шкоду флорі та фауні.

Найбільші збитки, 11,1 млрд грн, – це шкода, завдана засміченням земель будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів при руйнуванні внаслідок ракетного обстрілу у липні 2022 року житлового будинку та бази відпочинку «Годжи» на території смт Сергіївка, Білгород-Дністровського району.

Також в результаті влучання БПЛА у квітні 2023 року зафіксовано загоряння та руйнація виробничих та управлінських приміщень одного з підприємств Одеси. Державними інспекторами проведено обстеження території та встановлено засмічення земельних ділянок загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Загальний розмір шкоди, зумовленої засміченням земельних ресурсів, складає 339,7 млн грн. Шкода, завдана атмосферному повітрю внаслідок потрапляння продуктів горіння – 482,2 тис. грн.
Значними є збитки, завдані руйнуванням об’єктів енергетичної інфраструктури Одещини – 36,3 млн грн.

«Злочини проти довкілля можуть бути менш помітними одразу, однак у довгій перспективі матимуть досить сумні наслідки. Для відновлення довкілля знадобиться не одне десятиліття», – зазначили в Екоінспекції.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Одещині горів бар

Observan

В Одесской области создадут экологическую сеть для защиты природы области

Observan

У жителя Одесской области изъяли крупную партию наркотиков

Observan