Одесские штучки

На Одещині пограбували та жорстоко вбили чоловіка

Двоє братів із села Красне Болградського району Одеської області жорстоко вбили свого земляка та пограбували його оселю.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today» з посиланням на вирок Ізмаїльського міськрайонного суду.

В селі Красне 26 червня 2022 року близько дев’ятої години вечора двоє чоловіків у стані алкогольного сп`яніння, знаходячись за місцем проживання свого знайомого, на ґрунті сварки з побутових причин вирішили поквитатися з власником будинку. Один із братів умисно наніс ножем один удар в область шиї односельцю. Від цього потерпілий отримав одне сліпе колото-різане поранення лівої бічної поверхні шиї з ушкодженням крупних судин загальної сонної артерії зліва, внутрішньої яремної вени зліва, дрібних судин та нервових стовбурів шиї, що призвели до розвитку масивної зовнішньої кровотечі.

На цьому не заспокоївшись, інший брат з підвіконня дістав шило та наніс ще живому знайомому дванадцять ударів в спину, спричинивши аналогічну кількість сліпих колотих ран, які супроводжувались крововтратою.  Чоловік, втративши багато крові, помер на місці розправи над ним.

Через півгодини брати-вбивці вирішили пограбувати вже покійного односельця. З його будинку вони винесли телевізор марки «TCL» та саморобний електричний подовжувач.

Варто зазначити, що перший брат, який наносив удари земляку шилом, повністю визнав свою провину, але пожалівся, що зробив це, бо боявся свого родича, який його все життя цькував. Між тим суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк десять років. Окрім того, з першого фігуранта стягнуть на користь держави витрати на залучення експертів для проведення судових експертиз у сумі 32 тис. 989,06 грн.

Що стосується другого родича, який вдарив приятеля ножем, то він не визнав своєї провини. Ба більше, під час судового засідання чоловік звинуватив брата в тому, що він його обмовив.  Але Ізмаїльський міськрайонний суд довів його провину та запроторив до в’язниці на чотирнадцять років. Чоловік компенсує державі витрати на залучення експертів для проведення судових експертиз у сумі 65 тис. 978,11 грн.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Плавание. Одесские спортсмены примут участие в крупных международных соревнованиях

Observan

Электронные сигареты — на чем остановить выбор?

Observan

Пчелы против меда: в городе под Одессой со стихийной торговлей хотят бороться при помощи полиции

Observan