Одесские штучки

На Одещині покарали домашнього насильника

Житель Березівського району Одеської області, будучи у нетверезому стані, систематично словесно ображав та принижував свою співмешканку. Після кожного конфлікту потерпіла викликала правоохоронців, які за вчинення домашнього насильства складали відносно кривдника адміністративні матеріали, виносили термінові заборонні приписи, проводили профілактичні бесіди щодо недопущення подібних вчинків у подальшому, попереджали про можливість настання кримінальної відповідальності, якщо він не змінить свого ставлення до жінки. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Суд неодноразово призначав правопорушнику покарання у вигляді штрафу. Однак на шлях виправлення він ставати не хотів та продовжував ображати цивільну дружину.

За це правопорушення 33-річному чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В июле в Одессе состоится самая большая конференция в мире недвижимости

Observan

«Слуги народа» съехались в Трускавец на учебу

Observan

В Одесі намагалися вбити чоловіка

Observan