Одесские штучки

На Одещині поліцейський врятував чоловікові життя

“Шериф” Авангардівської ОТГ, що на Одещині, Станіслав Сунь допоміг хворому на цукровий діабет чоловіку, який випадково зачинився у ванній кімнаті і провів у ній без ліків близько п’яти годин. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

О п’ятій годині ранку на мобільний телефон поліцейського офіцера Авангардівської територіальної громади  Станіслава Суня зателефонували мешканці житлового масиву Артвіль і повідомили, що на 12 поверсі з сусідньої квартири вони чують стукання у стіни і ніби хтось просить допомоги. Оскільки правоохоронець проживає на території обслуговування, за дві хвилини він вже був біля заявників.

Виявилося, що з ними по сусідству проживає іноземець віком, приблизно, 60 років, який  хворіє на цукровий діабет. “Шериф” спробував догукатися до чоловіка та потрапити у квартиру, проте зусилля були марними, а стукіт по стінах не вщухав. Розуміючи, що з господарем квартири щось сталося, і він може потребувати допомоги, поліцейський викликав на місце карету швидкої допомоги, співробітників ДСНС та додатковий екіпаж поліції.

Всі служби спрацювали чітко та злагоджено — деблокували двері до квартири та ванної кімнати, де, як виявилося, ненароком, через зламаний замок, зачинився хворий на цукровий діабет  іноземець, і визволили його.

На щастя, за п’ять годин, які чоловік провів у заперті, нічого не сталося, госпіталізація йому не знадобилася.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пострадавшей в страшной аварии под Одессой срочно требуется помощь

Observan

У Зеленского рассказали, как будут бороться с коррупцией

Observan

Телефонные террористы сообщили о «минировании» 11 избирательных участков в Одесской области

Observan