Одесские штучки

На Одещині презентували проєкт з реалізації системи управління відходами

ГО «Еколтава» презентувала громадам Одещини проєкт «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», який впроваджується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Команда Еколтави провела установчі зустрічі з представниками Арцизької, Балтської, Білгород-Дністровської, Болградської, Визирської, Доброславської, Кодимської, Саф’янівської, Чорноморської, Южненської громад, які беруть участь у проєкті від Одеської області.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Учасників заходу ознайомили із реформою управління відходами, а також нововведеннями, пов’язаними із її впровадженням на місцях. Під час зустрічі керівники громад розповіли про актуальний стан системи управління відходами та виклики, з якими вони зіштовхуються у повсякденній роботі на місцевому рівні.

Також, команда Еколтави ознайомила представників громад з основними етапами впровадження проєкту, можливостями для навчання, менторства та подальшої розробки дорожніх карт і Місцевих планів управління відходами.

Проєкт «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні» спрямований на те, щоб підвищити спроможність органів місцевого самоврядування щодо ефективного управління муніципальними відходами. Серед учасниць Проєкту – Рівненська, Полтавська, Львівська, Одеська, Житомирська, Закарпатська та Волинська області. У рамках Проєкту представники (-ці) 65 громад-учасниць будуть покращувати свої знання та навички з ефективного управління відходами упродовж навчання в Школі муніципального менеджменту відходів (ММВ). Крім того, за результатами конкурсного відбору, 4 громади отримають можливість за підтримки експертів Проєкту розробити Місцеві плани управління відходами, всі інші учасники в рамках Школи ММВ розроблять Дорожні карти та дізнаються про особливості впровадження реформи управління відходами на місцях.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє Уряду України у впровадженні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Тюремный срок грозит угонщику из Одесской области

Observan

В Одессе в результате аварии опрокинулся автомобиль

Observan

Ночью в Одессе активизировались поджигатели

Observan