Одесские штучки

На Одещині продають базу відпочинку

Фонд держмайна виставив на продаж базу відпочинку «Моряк» на березі озера Кагул на Одещині.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” із посиланням на регіональне відділення ФДМУ.

Онлайн-аукціон відбудеться у Прозоро. Продаж заплановано на 27 жовтня 2023 року.

Як зазначається, об’єкт розташований в мальовничій місцевості на березі озера Кагул, яке є одним з найбільших озер в Україні. Воно знаходиться на кордоні з Молдовою. Озеро Кагул славиться своєю чистою водою і піщаними пляжами.

“База відпочинку “Моряк” має потенціал стати популярним туристичним об’єктом. Після проведення реконструкції вона може стати сучасним курортним комплексом, який буде привабливим для туристів з України та з-за кордону”, – зазначили у ФДМУ.

База не експлуатується з 2013 року.

До складу бази відпочинку входять: 5 фінських будинків, павільон, 2 будівлі яхт-клубу, 8 дерев’яних будиночків, будинок-сторожка, будинок з підвалом, 3 будиночки, будівля душової, сторожка, гараж, кухня деревʼяна, 2 туалети, огородження, колодязь для води, водозабірна свердловина, заборчик декоративний металевий, мощення, 2 альтанки для відпочинку, душ металевий, 3 качелі, конструкція металева під баки, памʼятник “Моряк”, роздягальня металева, тротуар з плитки, рухоме майно (33 одиниці) та матеріали (152 одиниці).

Нерухоме майно бази розташоване в Одеській області за адресою: Одеська область, Ренійський район, с. Лиманське, вул. Залізнична, 53.

Загальна площа нерухомого майна, що увійшло до масиву приватизації, складає 1323,7 м².

Стартова ціна – 807, 5 тис. гривень (на остаточну ціну продажу нараховується ПДВ).

Балансоутримувачем бази відпочинку є державне підприємство «Ренійський морський торговельний порт».

Продаж здійснюватиметься за умови, якщо покупець об`єкта приватизації соціально-культурного призначення „База відпочинку „Моряк” візьме не себе зобовʼязання забезпечити збереження профілю діяльності не менше 5 років від дати переходу права власності на об’єкт.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе разыскали и задержали угонщика

Observan

Пять человек пострадали в результате взрыва в Одессе

Observan

В Житомирской области учителя перекрыли международную трассу

Observan