Одесские штучки

На Одещині продають відомий морський торговельний порт

«Білгород-Дністровський морський торговельний порт», що на Одещині, повторно виставили на торги. Стартова ціна майже 185 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Фонді державного майна України, передає СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ.

Аукціон відбудеться 6 червня. Стартова ціна цього разу знизилась майже на три мільйони і зараз становить 184 918 460 гривень. У лот входить цілісний майновий комплекс Білгород-Дністровського порту, зокрема:

  • будівля та споруди морського торговельного порту в Білгород-Дністровському,
  • порто-пункт «Бугаз» в Затоці,
  • база відпочинку «Прибой» в Затоці,
  • 9 суден,
  • 4 тепловози,
  • 18 портальних кранів,
  • 47 транспортних засобів.

Це третя спроба приватизації цього порту, уточнив начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській і Миколаївській областях Олександр Славський. Перший аукціон був 3 березня, але ніхто не подав заявки, другий — 13 березня, але переможець, який запропонував 220 мільйонів, не оплатив лот.

«Порту потрібні інвестиції та модернізація для запуску повноцінної роботи. А це можливо лише завдяки залученню приватного інвестора», — сказав Олександр Славський.

Як вказано на сторінці приватизації, основним видом діяльності порту є допоміжне обслуговування водного транспорту. Підприємство спеціалізується на перевантажені лісних вантажів, мінеральних добрив, залізорудних окатків, металопродукції та зернових вантажів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области руководитель строительной фирмы присвоила государственные деньги

Observan

Самую романтичную пару года выбрали в одесском зоопарке

Observan

В Одесской области собрали урожай полезной для здоровья высокорентабельной культуры

Observan