Одесские штучки

На Одещині реалізують масштабний будівельний проєкт

У Кілії Ізмаїльського району Одеської області реалізують амбітний будівельний проєкт «Перлина Дунаю». На місці колишньої недобудови зводять новий багатоквартирний будинок та торговий центр.

Про це розповів перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Ця недобудована багатоповерхівка знаходиться на балансі обласної ради. Її почали зводити ще у 90-х роках минулого століття. Будівельники стіни підняли, але залишили будинок без вікон та дверей. Місцева влада ще з 2015 року зверталася до власника цієї недобудови з проханням врешті визначитися з її подальшою долею – або знести, або продати, або передати у комунальну власність громади, щоб тут могли розпоряджатися багатоповерхівкою на власний розсуд. Однак це питання багато років так і не вирішувалося.

Окрім того, ця багатоповерхівка є також осередком тимчасового перебування безпритульних та збіговиськ наркоманів. В недобудові без перешкод поверхами вештаються школярі, роблять селфі на краєчках балконних виступів. Є навіть й такі дітлахи, що без жодного остраху виходять на дах багатоквартирного будинку, звідки жбурляють каміння у бік випадкових перехожих.

Проте третього квітня поточного року управління Одеської обласної ради з майнових відносин продало через проведений електронний аукціон недобудований п’ятиповерховий будинок з нежитловими приміщеннями у Кілії по вулиці Богдана Хмельницького єдиному учаснику ТОВ «Агросервіс», що зареєстроване в селищі Таїрове Одеського району. Злощасну кілійську недобудову, що відома містянам як місце, де школярі намагалися вчинити декілька спроб суїцид, продали за 1 млн 760 грн.

Зазначимо, що загальна площа цього об’єкта незавершеного будівництва складає 5 тис. 160,6 кв. м. Фундамент будинку зроблений із залізобетонних блоків, стіни – з цегли та монолітно-залізобетонних блоків, перекриття – із плит ідентичного матеріалу. Загальна площа забудови складає 1 тис. 243 квадратних метри. Ступінь готовності об’єкта дорівнює 55 відсоткам.

Наразі знайдено інвесторів та вже розпочато роботи по завершенню будівництва будинку. Після закінчення усіх робіт, як підкреслює Олег Радковський, це буде кращий багатоквартирний будинок громади із сучасним торговим центром, який повністю відповідатиме назві проекту – «Перлина Дунаю».

Будівельником та одним з інвесторів проєкту є Фемістокл Мурадов, заслужений будівельник України, підприємство якого придбало недобудову на аукціоні і, незважаючи на війну та обстріли, вже повноцінно займається запланованими роботами.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Про що домовляються на конференції у Рамштайні

Observan

В руководстве Одессы произошла ротация кадров

Observan

Что решает одесский исполком (онлайн-трансляция)

Observan