Одесские штучки

На Одещині ремонтують соціально важливі дороги

Голова ізмаїльської РДА Родіон Абашев та перший заступник голови Сергій Проданов здійснили ряд виїздів на найбільш зруйновані, небезпечні, аварійні ділянки соціально важливих доріг Вилківської, Кілійської та Суворовської громад Ізмаїльського району Одеської області.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Родіона Абашева.

Цими дорогами вкрай важко проїхати медичному, рятувальному транспорту, транспорту доставки до сіл продуктів харчування, поліції, шкільним автобусам.

«Органи місцевого самоврядування звернулись до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» з проханням забезпечити проїзд на О160203 /О162340/-Острівне-/М-15/-Старі Трояни-станція Дзинілор-Нова Покровка-Суворове з примиканням до вул.Кутузова (ділянка від а/д М-15 до с.Дзинілор, 11,2 км); О161016 /М-15/-Суворове-Приозерне-Шевченкове-/Т-16-28/ (ділянка від с.Мирне до с.Десантне, 0,8 км та від с. Суворове до с. Приозерне); О161117 станція Дзинілор – Приозерне – Муравлівка – Комишівка-/Т-16-07/ (від с.Приозерне до с.Дзинілор); О161118 /М-15/-Червоний Яр-Кілія (ділянка від с.Фурманівка до м.Кілія, 20 км)», – розповів голова РДА.

За його словами, начальником Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олегом Кіпером прийняте рішення щодо виділення коштів та надано відповідне доручення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».

В селі Мирне Вилківської громади ремонтні роботи вже розпочаті.

«Важливо забезпечити проїзний стан на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, щоб мешканці населених пунктів, насамперед, мали змогу за необхідності отримати допомогу», – підкреслив Родіон Абашев.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Українське Дунайське пароплавство планує відновити роботу своїх пасажирських лайнерів

Observan

В Одеській області загорівся приватний будинок

Observan

Одесская спортсменка стала победительницей чемпионата Украины по парусному спорту

Observan