Одесские штучки

На Одещині розглядають інвестиційні проєкти щодо будівництва заводу з переробки овочів

В Одеській області розглядається декілька інвестиційних проєктів щодо будівництва нового переробного заводу, а також зі збільшення потужностей існуючих підприємств.

Про це на брифінгу в Ukraine Media Center Odesa розповіла директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

«Ми розглядаємо декілька інвестиційних проєктів щодо будівництва нового переробного заводу з виробництва, наприклад, томатів, зі збільшення потужностей існуючих підприємств, таких великих як, наприклад, «Вітмарк Україна». У компанії є напрямок «Вітмарк агро», і вона суттєво збільшила свої площі під томатами», – розповідає Алла Стоянова.

Нагадаємо, що цього літа відбулася зустріч представника ПрАТ «Чумак» з керівниками громад, підприємств та фермерських господарств Ізмаїльського району з приводу планів компанії щодо будівництва на Одещині заводу з переробки томатів на пасту, що у перспективі також може стати суттєвою підтримкою для розвитку агропромислового комплексу регіону.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе создают муниципальную службу неотложной помощи

Observan

В Одессе Гройсман пообещал «располовинить» все областные и районные администрации (ВИДЕО)

Observan

В Одессе на Таирова произошла серьезная авария

Observan